Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Image
hr: Slika

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom
