Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra
