Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Image
it: Immagine

en: Original image
it: Immagine originale

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Linked to file
it: Collegata al file
