Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている
