Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Image
jv: Gambar

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas
