Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ
