Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu
