Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand
