Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku
