Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Image
fa: تصویر

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Linked to content
fa: واصلی شده به محتوا

en: Linked to file
fa: واصلی شده به فایل
