Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл
