Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: Linked to file
vi: Liên kết tới tệp tin
