Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Image
oc: Imatge

en: Original image
oc: Imatge original

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr
