Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier
