Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Image
ru: Изображение

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Linked to file
ru: Ссылается на файл
