Imgix - Real-time image processing (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Settings
hu: Beállítások

en: Domain
hu: Domén

en: Security
hu: Biztonság

en: Source
hu: Forrás

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Mapping
hu: Leképzés
