Imgix - Real-time image processing (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Security
tr: Güvenlik

en: Source
tr: Kaynak

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Mapping
tr: Eşleştirme
