Imgix - Real-time image processing (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Settings
pt: Configurações

en: Domain
pt: Domínio

en: Security
pt: Segurança

en: Source
pt: Fonte

en: Base URL
pt: URL base

en: Mapping
pt: Mapeamento
