Imgly (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Download
ast: Baxar

en: Image
ast: Imaxe

en: View
ast: Vista

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Other
ast: Otru

en: IP Address
ast: Direición IP

en: No statistics available.
ast: Nun hai estadísitiques disponibles.
