Imgly (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Download
et: Allalaadimine

en: Login
et: Sisselogimine

en: Image
et: Pilt

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Statistics
et: Statistika

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Other
et: Muu

en: No statistics available.
et: Statistikat pole.

en: Automatic alias
et: Automaatne alias

en: No alias
et: Alias puudub

en: Uncheck this to create a custom alias below.
et: Võta see linnuke ära, kui soovid aliase käsitsi sisestada.
