Imgly (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Author
is: Høvundur

en: Description
is: Lýsing

en: Download
is: Tak niður

en: View
is: Vís

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Statistics
is: Hagtøl

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Other
is: Annað

en: IP Address
is: IP adressa

en: No statistics available.
is: Eingi hagtøl tøk.
