Imgly (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: View
gu: જુઓ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Other
gu: અન્ય
