Imgly (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Login
hr: Prijava

en: Image
hr: Slika

en: View
hr: Pregled

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Statistics
hr: Statistike

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Other
hr: Ostalo

en: IP Address
hr: IP adresa

en: No statistics available.
hr: Nema dostupnih statistika.

en: Automatic alias
hr: Automatski nadimak

en: Alias: @alias
hr: Nadimak: @alias

en: No alias
hr: Nema nadimka

en: Uncheck this to create a custom alias below.
hr: Onemogućite ovo kako stvorili prilagođeni nadimak sipod.
