Imgly (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: Download
km: ទាញយក

en: Image
km: រូប​ភាព

en: View
km: មើល

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: No statistics available.
km: គ្មាន​ស្ថិតិ ។

en: Alias: @alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​ ៖ @alias

en: No alias
km: គ្មាន​ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ
