Imgly (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Download
nn: Last ned

en: Image
nn: Bilete

en: View
nn: Sjå på

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Other
nn: Andre
