Imgly (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: Download
oc: Telecargament

en: Login
oc: Identificant

en: Image
oc: Imatge

en: Views
oc: Vistas

en: View
oc: Veire

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Other
oc: Autre

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: No statistics available.
oc: Cap d'estatisticas pas disponibla.

en: Automatic alias
oc: Aliàs automatique

en: Alias: @alias
oc: Aliàs : @alias

en: No alias
oc: Aucun alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
oc: Déseleccionar aquò per crear un aliàs personalizat çaijós.
