Imgly (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: Download
os: Рахæсс

en: Image
os: Сурæт

en: View
os: Фенд
