Imgly (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: Download
pl: Pobierz

en: Login
pl: Zaloguj

en: Image
pl: Obraz

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Statistics
pl: Statystyki

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Other
pl: Inne

en: IP Address
pl: Adres IP

en: No statistics available.
pl: Brak statystyk.

en: Automatic alias
pl: Alias automatyczny

en: No alias
pl: Brak aliasu

en: Copy to clipboard
pl: Skopiuj do schowka

en: Uncheck this to create a custom alias below.
pl: Odznacz, żeby wpisać własny alias poniżej.

en: Add imgly image
pl: Dodaj obrazek imgly

en: URL successfully copied to clipboard!
pl: URL został pomyślnie skopiowany do schowka!

en: Anonymous User
pl: Anonimowy użytkownik
