Imgly (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Action
ru: Действие

en: Download
ru: Скачать

en: Login
ru: Логин

en: Image
ru: Изображение

en: Views
ru: Представление

en: View
ru: Просмотр

en: Timestamp
ru: Время

en: Statistics
ru: Статистика

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Downloads
ru: Загрузки

en: Other
ru: Другое

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: No statistics available.
ru: Статистика отсутствует.

en: Automatic alias
ru: Автоматический синоним

en: Alias: @alias
ru: Синоним: @alias

en: No alias
ru: Синоним не задан

en: No information available.
ru: Информация не доступна.

en: Uncheck this to create a custom alias below.
ru: Снимите флажок, чтобы создать псевдоним URL вручную.
