Imgly (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Download
sv: Ladda ned

en: Login
sv: Logga in

en: Image
sv: Bild

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Statistics
sv: Statistik

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: Other
sv: Övriga

en: IP Address
sv: IP-adress

en: No statistics available.
sv: Ingen statistik tillgänglig.

en: Automatic alias
sv: Automatiskt alias

en: No alias
sv: Inga alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
sv: Avmarkera detta för att skapa ett anpassat alias nedan.
