Imgly (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Login
ug: كىرىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Other
ug: باشقا
