Imgly (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Action
uk: Дія

en: Download
uk: Завантаження

en: Login
uk: Вхід

en: Image
uk: Зображення

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Statistics
uk: Статистика

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Other
uk: Інше

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: No statistics available.
uk: Статистика відсутня.

en: Automatic alias
uk: Автоматичний синонім

en: Alias: @alias
uk: Синонім: @alias

en: No alias
uk: Відсутній синонім

en: No information available.
uk: Відомості недоступні.

en: Copy to clipboard
uk: Скопіювати у буфер

en: Uncheck this to create a custom alias below.
uk: Щоб створити нижче власні синоніми, зніміть тут позначку.
