Imgly (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Action
cs: Akce

en: Download
cs: Stáhnout

en: Login
cs: Přihlásit se

en: View
cs: Zobrazit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Statistics
cs: Statistiky

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Other
cs: Jiné

en: IP Address
cs: IP adresa

en: No statistics available.
cs: Žádné statistiky nejsou dostupné.

en: No alias
cs: Žádný alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
cs: Zrušte zaškrtnutí této volby pro vytvoření vlastního aliasu níže.
