Imgly (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Action
eo: Ago

en: Download
eo: Elŝutu

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Statistics
eo: Statistiko

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Other
eo: Alia

en: No statistics available.
eo: Neniu statistiko disponebla.
