Imgly (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Author
fil: May akda

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: IP Address
fil: Tirahang IP
