Imgly (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Author
hi: लेखक

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Views
hi: द्रश्य

en: View
hi: देखें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Created
hi: निर्मित

en: Other
hi: अन्य

en: IP Address
hi: IP पता

en: No statistics available.
hi: कोई आंकड़े उपलब्ध नहीं हैं।

en: Copy to clipboard
hi: क्लिपबोर्ड में कॉपी
