Imgly (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: Action
hu: Művelet

en: Download
hu: Letölt

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Other
hu: Egyéb

en: IP Address
hu: IP-cím

en: No statistics available.
hu: Nincs megjeleníthető statisztika.

en: Automatic alias
hu: Automatikus álnév

en: Alias: @alias
hu: Álnév: @alias

en: No alias
hu: Nincs álnév

en: Uncheck this to create a custom alias below.
hu: Ezt kikapcsolva egyedi álnév hozható létre alatta.
