Imgly (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Author
id: Penulis

en: Action
id: Tindakan

en: Download
id: Unduh

en: Login
id: Masuk

en: Views
id: View

en: View
id: Lihat

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Statistics
id: Statistik

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Other
id: Lainnya

en: IP Address
id: Alamat IP

en: No statistics available.
id: Tidak ada statistik yang tersedia.

en: Automatic alias
id: Alias otomatis

en: No alias
id: Tidak ada alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
id: Jangan dicentang untuk membuat alias gubahan dibawah ini.
