Imgly (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Action
jv: Aksi

en: Download
jv: Undhuh

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Statistics
jv: Statistik

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Other
jv: Liyané

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: No statistics available.
jv: Ora ana data statistik sing cumawis.

en: No alias
jv: Tanpa alias
