Imgly (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Action
kk: Әрекет

en: Download
kk: Жүктеу

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Statistics
kk: Статистика

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Other
kk: Басқа

en: No statistics available.
kk: Бір де бір статистика қолжетімді емес.
