Imgly (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Action
nl: Actie

en: Download
nl: Downloaden

en: Login
nl: Inloggen

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Statistics
nl: Statistieken

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Other
nl: Andere

en: IP Address
nl: IP-adres

en: No statistics available.
nl: Geen statistieken beschikbaar.

en: Automatic alias
nl: Automatische alias

en: No alias
nl: Geen alias

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Uncheck this to create a custom alias below.
nl: Vink dit uit om onderaan een aangepaste alias aan te maken.
