Imgly (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Author
sr: Аутор

en: Action
sr: Акција

en: Login
sr: Пријављивање

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено
