Imgly (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: Action
bg: Действие

en: Download
bg: Свали

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Timestamp
bg: Време

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Other
bg: Други

en: No statistics available.
bg: Няма налични статистики.

en: Alias: @alias
bg: Синоним: @alias

en: No alias
bg: Липсва синоним
