Imgly (7.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: Action
ca: Acció

en: Download
ca: Baixa

en: Login
ca: Entrada

en: View
ca: Mostra

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Other
ca: Altres

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: No statistics available.
ca: No hi ha cap estadística disponible.

en: Automatic alias
ca: Àlies automàtic

en: Alias: @alias
ca: Àlies: @alias

en: No alias
ca: No hi ha àlies

en: Uncheck this to create a custom alias below.
ca: Desmarqueu aquesta opció per crear un àlies personalitzat a sota.
