Imgly (7.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor/a

en: Action
gl: Acción

en: Download
gl: Descargar

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Downloads
gl: Descargas

en: Other
gl: Outro

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: No statistics available.
gl: Non hai estadísticas dispoñíbeis.

en: Automatic alias
gl: Alias automático de ruta

en: No alias
gl: Sen alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
gl: Desmarque esta opción para crear un alias personalizado abaixo.
