Imgly (7.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Author
ja: 投稿者

en: Action
ja: アクション

en: Download
ja: ダウンロード

en: Login
ja: ログイン

en: Views
ja: ビュー

en: View
ja: ビュー

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Statistics
ja: 統計

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Downloads
ja: ダウンロード

en: Other
ja: その他

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: No statistics available.
ja: 統計はありません。

en: Automatic alias
ja: エイリアスの自動生成

en: Alias: @alias
ja: エイリアス: @alias

en: No alias
ja: エイリアスなし

en: Uncheck this to create a custom alias below.
ja: カスタムエイリアスを下で作成する場合はこのチェックを外してください。

en: Anonymous User
ja: 匿名ユーザー
