Imgly (7.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ
