Imgly (7.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Other
my: အခြား

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: No statistics available.
my: အချက်အလက်များ မရရှိသေးပါ။

en: Automatic alias
my: အလိုအလျောက်နာမည်အတုပြုလုပ်ပါ

en: No alias
my: နာမည်အတုမလုပ်ပါ
