Imgly (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Author
ne: लेखक

en: Action
ne: कारवाही

en: View
ne: दृश्य

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
