Imgly (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Author
ro: Autor

en: Action
ro: Acțiune

en: Download
ro: Descarcă

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afişează

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Statistics
ro: Statistici

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Other
ro: Altele

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: No statistics available.
ro: Nu există statistici disponibile.

en: No alias
ro: Fără alias
